bodyART® - Sinu positiivne sõnum kehale

bodyART Eestis

Eestis on bodyART esindatud alates 2012 aasta kevadest , kui esimene bodyART grupp baaskoolitust alustas. Iga aasta toimub mitmeid  koolitusi ja lisandub juurde bodyART treenereid, kes juhendavad  bodyART treeninguid üle Eesti. Rõõm on tõdeda, et bodyART treeningut võib leida juba väga paljudes suuremates ja väiksemates spordiklubides üle Eesti!

bodyART School Estonia  eestvedaja ja juht on Kristi Roosimägi.

 

Olen tantsu ja fitnessmaailmas olnud tegev treeneri, koolitaja, juhi ning  ürituste korraldajana üle 15 aasta ning läbi selle leidsin tee bodyART-ini.

Erinevaid fitness-üritusi korraldades ja teisi koolitades õpid tõeliselt tundma ka oma enda keha ja saad aru, mis sulle hästi mõjub. Mulle meeldib bodyART, sest see on mulle piisavalt raske, keha on muutunud tugevamaks ja tunnen, et olen tasakaalus. Mulle on oluline, et saan olla loominguline ja õppida pidevalt juurde ning seda kõike pakub bodyART-i ainulaadne kontseptsioon.“

bodyART treeneritel on piisavalt vabadust, et luua just endale omase stiiliga bodyART tund ja kõik treenerid on  erinevad, kuid samal ajal koondab neid üks eesmärk – saata positiivne sõnum kehale. Tänaseks on bodyART esindatud juba pea 20 riigis ja bodyART treenerid üle maailma moodustavad ühe suure ja väga erilise pere!